Raspisan natječaj za studentske programe u 2019.

Drage naše aktivne kolegice i kolege studenti,

s veseljem Vas obavještavamo da je s današnjim danom raspisan Natječaj za studentske programe u 2019. godini.

Ovogodišnji fond osiguran za projekte u organizaciji studentskih zborova sastavnica, studentskih udruga registriranih pri Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i studenata pojedinaca iznosi ukupno 480.000,00 (četiristo osamdeset tisuća) kuna.

Projektne prijedloge sukladno uputama iz Pravilnika dostavljate e-mailom i to u razdoblju od 5. travnja 2019. godine do 26. travnja 2019. godine (23:59).

Tko su prihvatljivi prijavitelji, što su prihvatljivi troškovi, koje su kategorije u kojima možete prijaviti projekt kao i evaluacijske kriterije možete pronaći na jednom mjestu u ovogodišnjem Pravilniku.

Prijava se sastoji u dva dijela (1) ispunjavanja online obrasca dostupnog na linku i (2) dostave obrasca SZ1 zajedno s pripadajućom popratnom dokumentacijom e-mailom na szbor.os@gmail.com. I o tome više detalja potražite u Pravilniku!

Znamo da imate sjajnih ideja, da ste neke već i realizirali, stoga za sve detalje i obrasce brzo klik na link!

Vaš Studentski zbor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku