Preliminarni rezultati Natječaja za studentske programe u 2019.

Na Natječaj za studentske programe u 2019. godini pravovremeno je pristiglo ukupno 93 projekta.

Nakon administrativne provjere pristiglih projekata i ocjenjivanja sukladno kriterijima propisanih Pravilnikom i Natječajem objavljujemo prve preliminarne rezultate.

Na više od 90 projekata koje su prijavili studentski zborovi sastavnica, studentske udruge pri Sveučilištu te studenti pojedinci raspodijeljeno je 472,071.93 kn.

Žalbeni rok traje do utorka 9. srpnja 2019. godine (zaključno s 12:00h) , a svoje žalbe možete poslati na e-mail szbor.os@gmail.com .

Nakon proteka žalbenog roka, konačne rezultate potvrdit će Skupština Studentskog zbora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a potom i Senat Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Vaš Studentski zbor