Preliminarni rezultati Natječaja za studentske programe u 2018.

Na Natječaj za studentske programe u 2018. godini pravovremeno je pristiglo ukupno 85 projekata.

Nakon administrativne provjere pristiglih projekata i ocjenjivanja sukladno kriterijima propisanih Pravilnikom i Natječajem objavljujemo prve preliminarne rezultate.

Na više od 80 projekata koje su prijavili studentski zborovi sastavnica, studentske udruge pri Sveučilištu te studenti pojedinci raspodijeljeno je 403.748,00 kn.

Žalbeni rok traje do 8. srpnja 2018. godine, a svoje žalbe možete poslati na e-mail szbor.os@gmail.com .

Nakon proteka žalbenog roka, konačne rezultate potvrdit će Skupština Studentskog zbora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a potom i Senat Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Svima koji su uspješno aplicirali na natječaj čestitamo, svi ostali mogu nam se javiti za savjete kako bi iduće godine bili još bolji u pripremi projekata.

Vaš Studentski zbor