Održana i treća studentska roštiljada!

28. svibnja 2015. održana je 'Treća studentska Campus roštiljadu', a ona je kao i do sada bila humanitarnog karaktera i okupila je više od 3000 studenata Sveučilišta J.J. Strossmayera!

Organizatori studentske roštiljade bili su studenti PFOSa, PTFOSa, EFOSa, GFOSa, ETFOSa i Campus caffea!
Organizatori su osigurali više od 1500 porcija roštilja, tako da nitko nije ostao gladan. Cijena porcije bila je pet kuna, a sav prihod namijenjen je u humanitarne svrhe, za pomoć slijepoj i autističnoj djeci.

Održana i treća studentska roštiljada!

I treću godinu za redom održalo se natjecanje u pripremi roštilja. 12 studentskih ekipa po 4 člana odmjerili su snage u pripremi najukusnijeg i najoriginalnijeg roštilja, a pravila su bila sljedeća:

• Natjecati se mogu svi studneti, profesori i asistenti
  • Natjecatelji donose svoj roštilj, ugljen i začine
  • Od organizatora dobijete meso (svaka ekipa jednaku količinu)
  • Žiri sastavljen od dekana fakulteta organizatora i rektora Vas ocjenjuje i bira pobjednika!

Također za sve ostale studente pripremili su natjecanje u „IGRAMA BEZ GRANICA!"
  • Ekipe se se prijavljivale na samoj roštiljadi
  • Natjecale su se u skakanju u vrećama i povlačenju užeta, za njih su također bile osigurane nagrade!

Uz veliku zabavu koja se odvijala od 12:00 do 18:00h za glazbu uživo se pobrinuo DJ Dan Dally.

Nakon roštiljade zabava nije prestajala, nego je studente očekivao i 'Veliki studentski party' na otvorenom uz iznimno popularne Begine. Party je trajao do ranih jutarnjih sati!