Konačni rezultati Natječaja za studentske programe 2018. i obavijest o isplati sredstava

Nakon provedenog žalbenog postupka s veseljem objavljujemo kako je Senat Sveučilišta usvojio rezultate Natječaja za studentske programe u 2018. godini čime su oni postali konačni. Konačne rezulatate možete pronaći na linku.

S danom 26. srpnja 2018. godine izvršena je uplata novčanih sredstava na račune sastavnica Sveučilišta (za projekte studentskih zborova sastavnica) te na račune udruga koje su uspješno aplicirale na Natječaj. Studente pojedince naknadno ćemo obavijestiti o proceduri koju će morati obaviti kako bi im sredstva bila uplaćena/refundirana, nakon što dobijemo upute iz računovodstva.

Još jednom čestitamo svima koji su ostvarili pravo na sredstva iz Natječaja te Vam želimo puno sreće i uspjeha u realizaciji projekata. Vaš Studentski zbor