37. Osječko ljeto mladih

Po 37. put Osječko ljeto mladih obogaćuje edukacijski, sportski, umjetnički i glazbeni program u Osijeku.

Studentski zbor Sveučilišta u Osijeku ponovno organizira Osječko ljeto mladih koje će ove godine trajati od 11. do 18. lipnja.

Kao i proteklih godina, očekuje nas 4 vrste programa - edukacijski, umjetnički, sportski i naravno, glazbeni. Ulaz na sva događanja je besplatan, a program će se održavati na više različitih lokacija u gradu.

Ovogodišnje novosti između ostalog tiču se i mladih koji se mogu dodatno uključiti u program volontiranja i imati priliku sudjelovati u organizaciji svih aktivnosti te case studyju za studente. Svi koji žele volontirati mogu se prijaviti na: bit.ly/VolonteriPrijave

Ispred studentskog zbora sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera, Stjepan Ćurčić rekao je:

“Drago mi je da Studentski zbor Sveučilišta i ove godine organizira najveći studentski događaj. Kroz razna predavanja i radionice studentima ćemo približiti aktualne teme i zanimljive goste. Studenti će u sportskom dijelu imati priliku sudjelovati u natjecanjima u raznim sportovima. U sklopu kulturnog dijela programa, svi studenti, legice i lege moći će uživati u nekoliko predstava, koncerata i izložbi u izvedbi naših studenata. Na kraju svakog dana za studente pripremamo odličan line up i izvođače gdje će svatko naći nešto zanimljivo.”

Iskusni predavači, bogati program i najbolji glazbeni izvođači razlog su zbog kojeg jedva čekamo početak ovogodišnjeg OLJM-a! Sve informacije o događaju pratite društvenim mrežama Osječkog ljeta mladih.