21. Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku, 8. i 9. prosinca održana je 21. po redu Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Ova dugoogodišnja manifestacija tradicionalno se organizira kako bi svi srednjoškolci prije konačne odluke o opisu fakulteta imali priliku upoznati se s brojnim fakultetima koje mogu upisati na Sceučilištu u Osijeku, ali i kako bi iz prve ruke, od aktivnih studenata i nastavnog osoblja mogli saznati sve što ih zanima o pojedinom fakultetu, studijskom programu i studiranju uopće. Ivan Šarić, potpredsjednik za projekte i međunarodnu suradnju Studentskog zbora Sveučilišta zajedno s prof.dr.sc. Dražanom Kozakom, prorektorom za nastavu i studente Sveučilišta, otvorio je 21. po redu Smotru Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Šarić je u svom govoru predstavio rad, položaj i ovlasti Studentskog zbora Sveučilišta kao legitimnog predstavničkog tijela svih studenata Sveučilišta te najavio nadolazeće projekte.